Ko je osvojio Limerick v Tipperary?

Sadržaj:

Izvještaj o utakmici kao Limerick osvojio svoje treće uzastopno finale Munstera na Páirc Uí Chaoimh-u pobjedom od 2-29 prema 3-21 nad Tipperaryjem.

Ko je osvojio Tipp protiv Limerika 2021?

2021 Munster Senior Hurling Championship Finale – Limerick 2-29 Tipperary 3-21. Limerick je pobijedio Tipperary rezultatom 2-29 prema 3-21 u finalu Munster seniorskog prvenstva u hurlingu u nedjelju 18. jula na Páirc Uí Chaoimh.

Je li Limerick pobijedio Tipperary?

Zaostatak od 10 poena na poluvremenu - 2-16 prema 0-12 – ekipa Johna Kielyja je u nastavku pobijedila s pet poena razlike i osigurala plasman u All-irsko polufinale zahvaljujući drugom poluvremenu golovi Kylea Hayesa i Seamusa Flanagana u posljednjih 35 minuta gdje je Limerick nadigrao Tipperary sa 2-17 na 1-05.

Ko je pobedio u meču bacanja u Limeriku?

Limerick je savladao Waterford rezultatom 1-25 prema 0-17 u polufinalu All-irskog seniorskog prvenstva u hurlingu u subotu 7. avgusta u Croke Parku.

Koliko je sati Limerick v Tipperary?

Gledajte Kerry protiv Westmeatha i Dublina v Kilkenny uživo na RTÉ2 ili RTÉ Playeru od 16.45 u subotu, i Donegal protiv Tyronea nakon čega slijedi Tipperary protiv Limericka, uživo na RTÉ2 ili RTÉ Player od 13.15 u nedjelju. Pogledajte najzanimljivije trenutke svih akcija vikenda na The Sunday Game u 21:30 na RTÉ One.