Da li je ikada odigrana fudbalska utakmica?

Sadržaj:

1932 NFL playoff utakmica može se posmatrati kao repriza, pošto su dva tima bila izjednačena ranije tokom godine i dodatna utakmica je bila potrebna za odlučivanje o prvenstvu lige. … Finale FA kupa 1993. između Arsenala i Sheffield Wednesdaya završeno je rezultatom 2-1 nakon produžetaka; originalni meč je završio neriješenim rezultatom 1-1 nakon produžetaka.

Može li se fudbalsko finale ponoviti?

FIFA i UEFA takmičenja: nema prava na reprizu.

Šta se dešava ako se fudbalska utakmica prekine nakon 70 minuta?

Šta se dešava kada se igra napusti? Svako takmičenje, liga ili nacionalna asocijacija ima svoja pravila i propise o tome. … Ovo znači da ako je utakmica zaustavljena nakon 70 minuta sa jednim timom 2-0 onda će se nastaviti kasnije sa preostalih 20 minuta odigranih.

Koja je bila najgora fudbalska utakmica ikada?

"Sramota Gijona" je ime dato fudbalskoj utakmici FIFA Svjetskog prvenstva 1982. između Zapadne Njemačke i Austrije na stadionu El Molinón u Gijonu, Španija, 25. juna 1982.

Kada se fudbalska utakmica može prekinuti?

Napuštene igre će se smatrati igrama koje ne postignu svoj prirodni završetak do ponoći po lokalnom vremenu. Utakmice u kojima sudija udalji igrače s terena za igru na privremeno, ali nastavi preostale minute igre do ponoći po lokalnom vremenu neće se smatratinapušten.